Potřebujete poradit? Zavolejte nám:Potřebujete poradit? Zavolejte nám: +420 311 537 418

Slovensko

Největší pýchou slovenských lázní je panenská příroda, bohaté kulturní tradice a unikátní léčivé vody. Také na Slovensku navázali na staletou tradici v lázeňství a slovenské lázeňské domy a wellness hotely dnes poskytují velmi kvalitní služby. Zažijte sílu termálních pramenů na vlastní kůži nebo darujte zdraví těm, které máte rádi. Slovensko a tamní lázně, to je to pravé místo pro chvíle klidu a odpočinku.

Tak dejte možnost svým blízkým poznat krásy slovenských lázní. Zdraví je přece ten nejvzácnější dárek.

Lázně Piešťany

Lázně Piešťany

Lázně Piešťany se po staletí pyšní především významnými úspěchy v léčbě pohybového aparátu. Díky využití zdroje léčivých přírodních pramenů a sirného bahna mohou Piešťany nabídnout více než 60 léčebných a odpočinkových procedur. Piešťanské sirné bahno je unikátní v evropském i v celosvětovém měřítku. Vyniká vysokým obsahem síry, která se uplatňuje hlavně u balneoterapie.

Zobrazit nabídku
Thermal park Bešeňová

Thermal park Bešeňová

Thermal park Bešeňová - vítejte ve světě wellness, uvolnění a životodárné vody. Termální voda z Bešeňové má blahodárné účinky na lidský organismus, především na pohybové ústrojí, kožní onemocnění, urologické a ženské problémy. Léčebnou sílu termálních pramenů můžete okusit i vy, hledáte - li ideální rodinnou dovolenou s dětmi plnou zábavy a relaxace nebo aktivní dovolenou s poznáváním krás turisticky atraktivního regionu Liptov.

Zobrazit nabídku
 Lázně Dudince

Lázně Dudince

Lázně Dudince, celosvětově proslulé složením svých léčivých pramenů, slouží svému účelu již stovky let. Jejich poloha má velkou výpovědní hodnotu o vhodných klimatických podmínkách – Dudince najdete v úrodném kraji jižního Slovenska, nedaleko hranic s Maďarskem. Patří tak mezi nejteplejší lázeňské místo na Slovensku. Vysoký obsah kysličníku a sirovodíku v místních léčivých pramenech má pro lidský organismus obrovský význam

Zobrazit nabídku
Trenčianské Teplice

Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice, nazývané též „Perlou Karpat“ se právem řadí mezi nejoblíbenější slovenské lázně. Svoji unikátnosti získaly tyto lázně díky sirné termální léčivé vodě a optimální teplotě jednotlivých pramenů. Prameny se využívají především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu, mají analgetické účinky, zlepšují prokrvení tkání a uvolňují svalové napětí .

Zobrazit nabídku
Lázně Smrdáky

Lázně Smrdáky

Lázně Smrdáky - nejkoncentrovanější sirná voda v Evropě a sirné bahno daly Lázním Smrdáky nejen jejich jméno, ale především světový věhlas v léčbě kožních onemocnění. Právě příznaky vleklých a těžko léčitelných chorob jako je lupénka, artritická psoriáza, ekzémy nebo akné jsou pomocí sirné vody zmírňovány, častokrát zcela vyléčeny. Také léčba pohybového aparátu je za pomoci místních léčebných zdrojů vhodná. Úleva tu čeká na klienty všeho věku - dospělé i děti. Díky idylické krajině. lázeňskému parku a příznivému klimatu, zde hosté nachází také potřebné uvolnění a psychickou pohodu. 

Zobrazit nabídku
Lázně Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice najdete v horských kulisách Malé Fatry a Strážovských vrchů, v malebném údolí říčky Rajčianky. Zdejší termální prameny, známé již od 14. století, mají teplotu 38 stupňů a velmi pozitivní vliv na nemoci pohybového ústrojí, nervového systému nebo onemocnění z povolání.

Zobrazit nabídku
Termální lázně Bojnice

Termální lázně Bojnice

Termální lázně Bojnice – bohatá historie, malebná příroda, léčebné termální prameny a poctivá lázeňská péče řadí Bojnice mezi nejoblíbenější lázeňská místa na Slovensku. Zdokumentovaná historie termálních pramenů sahá až do 16. století a jejich léčebnou sílu využívají v Bojnicích především pro léčbu pohybového ústrojí, nervová onemocnění, gynekologické onemocnění a nemoci z povolání.

Zobrazit nabídku
Bardejovské kúpele

Bardejovské kúpele

Lázně Bardejovské Kúpele  s 8 léčivými minerálními prameny přímo na unikátní kolonádě, jsou vyhledávány tisíci domácími i zahraničními návštěvníky. Nacházejí se v čisté přírodě asi 5 km od města Bardejov a patří mezi nejstarší na Slovensku. Centrum lázní tvoří kolonáda, léčebný dům, který je spojený prosklenými chodbami s lázeňskými domy Astória, Alžběta a Ozón. Lázně jsou vybaveny novými zařízeními a moderními přístroji s cílem poskytovat maximální léčbu.

Zobrazit nabídku
Lázně Turčianské Teplice

Lázně Turčianské Teplice

Lázně Turčianské Teplice naleznete v srdci Slovenska, v jihozápadní části regionu Turiec. Po dlouhá staletí zde léčí termální prameny a překrásná příroda. Léčebný zdroj zde využívají ke koupelím a pitné kůře. Vyvěrá z 2 pitných pramenů a 3 písčin - Červená, Lidová a Smaragdová koupel. Velkou zajímavostí, kterou nepochybně doporučujeme vyzkoušet, je unikátní léčba 24 karátovým zlatem, kterou se lázně Turčianské Teplice také proslavily.

Zobrazit nabídku