Potřebujete poradit? Zavolejte nám:Potřebujete poradit? Zavolejte nám: +420 311 537 418

Lázeňské pobyty

Lázeňské resorty - Česká republika

25 resortů131 hotelů0 pobytových balíčkůCeny již od 0 Kč

Česká republika je jedním z center světového lázeňství. Vzácné minerální a termální prameny, naleziště léčivé rašeliny a příznivé klimatické podmínky působí velmi blahodárně na lidský organismus. Díky tomuto přírodnímu bohatství můžete vybírat báječné lázeňské pobyty z více než dvou desítek lázeňských resortů v České republice a věnovat tak zážitek, na který se nezapomíná.

Vy anebo vaši blízcí si tak vychutnáte opravdový relax, pomůžete svému zdraví a užijete si bohatý společenský život.

Lázeňské resorty - Slovensko

9 resortů30 hotelů0 pobytových balíčkůCeny již od 0 Kč

Největší pýchou slovenských lázní je panenská příroda, bohaté kulturní tradice a unikátní léčivé vody. Také na Slovensku navázali na staletou tradici v lázeňství a slovenské lázeňské domy a wellness hotely dnes poskytují velmi kvalitní služby. Zažijte sílu termálních pramenů na vlastní kůži nebo darujte zdraví těm, které máte rádi. Slovensko a tamní lázně, to je to pravé místo pro chvíle klidu a odpočinku.

Tak dejte možnost svým blízkým poznat krásy slovenských lázní. Zdraví je přece ten nejvzácnější dárek.

Lázeňské resorty - Maďarsko

6 resortů13 hotelů0 pobytových balíčkůCeny již od 0 Kč

Mezi evropskou lázeňskou špičku můžeme s klidným svědomím zahrnout také Maďarsko. Maďarská pohostinnost v kombinaci se vzácnými léčebnými zdroji, to je záruka vaší skvělé zdravotní dovolené. Dostupnost maďarských termálů činí z těchto lázní velmi atraktivní destinace. Jednoduše řečeno, maďarské lázně jsou lázně všech možných barev a vůní.

Věnujte ochutnávku na maďarské lázně všem, které máte ve svém srdci. Možná jim tak splníte jejich sen.