Potřebujete poradit? Zavolejte nám:Potřebujete poradit? Zavolejte nám: +420 311 537 418

Často kladené otázky

Jaké typy dárkového poukazu u vás mohu zakoupit?

V naší nabídce naleznete 2 typy poukazů. Poukaz nominální hodnoty a Poukaz na konkrétní pobyt.

U Poukazu nominální hodnoty si zvolíte pouze hodnotu poukazu a obdarovaný nás poté kontaktuje a vybere si pobyt dle svého přání. Výhodou tohoto poukazu je, že se dárce nikdy nezmýlí a nemusí se tak řešit změna vybraného pobytu, úprava termínu atd. Tento typ poukazu je univerzální a velmi oblíbený.

Pokud víte, který typ pobytu by obdarovanému udělal radost, můžete objednat Poukaz na konkrétní pobyt. Obdarovaný tak dostane dárek přesně podle svého přání.

Jak dárkový poukaz objednat?

Oba typy dárkových poukazů je velmi snadné objednat v několika málo krocích. Jakmile si vyberete poukaz, doplníte text pro obdarovaného, poté vyplníte údaje o plátci, zvolíte si způsob platby a doručení a proces objednávky je ukončen zasláním potvrzovacího emailu. V případě, že si zvolíte zaslání poukazu elektronickou formou, poukaz vám bude ihned zaslán na uvedenou emailovou adresu.

Jaká je forma platby?

Zaplatit dárkový poukaz můžete buď převodem z účtu anebo využít možnosti platby na dobírku.

Dostal jsem váš dárkový poukaz. Kde a jak jej mohu uplatnit?

Pro uplatnění poukazu se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím některého z níže uvedených kontaktních údajů. Také doporučujeme pročíst si pečlivě Průvodní dopis k dárkovému poukazu, jenž vám byl doručen spolu s poukazem a kde také naleznete všechny potřebné informace.

Je možné prodloužit platnost dárkového poukazu?

Ano, je to možné. V případě, že obdarovaný potřebuje platnost poukazu prodloužit, může se na nás kdykoliv obrátit. U Poukazu nominální hodnoty se nic nemění. U Poukazu na konkrétní pobyt se však v návaznosti na danou sezonu může změnit cena poukazu.

Způsob dodání a čas dodání?

Naše dárkové poukazy jsou zasílány prostřednictvím emailu nebo poštou. Každá z variant má svoji výhodu – emailem obdržíte poukaz ihned a při zaslání poštou vám odpadá starost s tiskem poukazu a jeho dárkovým balením (poukaz obdržíte již v kvalitní dárkové obálce). Vaše objednávky zpracováváme ihned, takže na poukazy od Darujpobyt.cz rozhodně nebude čekat dlouho.

Mohu objednávku dárkového poukazu zrušit?

Ano, objednávku je možné zrušit, avšak jen do doby, než proběhne platba a provede se tak závazná rezervace zvoleného pobytu.