Potřebujete poradit? Zavolejte nám:Potřebujete poradit? Zavolejte nám: +420 311 537 418

Česká republika

Česká republika je jedním z center světového lázeňství. Vzácné minerální a termální prameny, naleziště léčivé rašeliny a příznivé klimatické podmínky působí velmi blahodárně na lidský organismus. Díky tomuto přírodnímu bohatství můžete vybírat báječné lázeňské pobyty z více než dvou desítek lázeňských resortů v České republice a věnovat tak zážitek, na který se nezapomíná.

Vy anebo vaši blízcí si tak vychutnáte opravdový relax, pomůžete svému zdraví a užijete si bohatý společenský život.

Lázně Třeboň

Lázně Třeboň

Lázně Třeboň v jižních Čechách jsou známé nejenom dlouholetou tradicí rybníkářství nebo množstvím historických památek, ale zejména obrovskými zdroji zázračné léčivé slatiny.Blahodárný vliv tohoto léčebného zdroje oceňovali již naši předkové. Díky pozitivnímu vlivu rašeliny na lidské zdraví také vznikl v roce 1883 první lázeňský dům v Třeboni, Bertiny Lázně.

Zobrazit nabídku
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně – světově proslulé místo s unikátní koncentrací léčebných zdrojů, součást tzv. „Západočeského lázeňského trojúhelníku“, „Zelená perla Chebska“. Takto můžeme slýchat nazývat Františkovy Lázně, město skutečně kouzelné, malebné a plné života.

Zobrazit nabídku
Lázně Jeseník

Lázně Jeseník

Lázně Jeseník – místo, kde voda léčí a uzdravuje. Již téměř 200 let patří vodoléčba, Jeseníky a Vinzenz Priessnitz k pojmům, které v lázeňství skutečně něco znamenají. Nejen díky celosvětově vyhlášeným léčebným metodám, ale také pro unikátní mikroklima jsou Priessnitzovy lázně Jeseník vhodné k léčbě psychických, pohybových, oběhových a dermatologických obtíží.

Zobrazit nabídku
Lázně Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka

Malebné lázně Karlova Studánka vám dočista vyrazí dech! A to nejen proto, že je zdejší klima nejčistší v celé Evropě. Ideální poloha, blahodárné ovzduší a 8 léčebných pramenů, to vše přispívá k nezapomenutelnému lázeňskému pobytu.

Zobrazit nabídku
Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov – 1. radonové lázně na světě. V hlubokém údolí Krušných hor, v místě s velmi rozmanitou a pohnutou historií, naleznete jedny z nejunikátnějších lázní u nás. Místní léčivé prameny – dárci zdraví – s vysokým obsahem radonového plynu, nemají na rozdíl od jiných léčebných zdrojů účinky chemické, ale energetické.

Zobrazit nabídku
Lázně Bechyně

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně – rodinné lázně, které vás okouzlí. Obklopené lesoparkem, s výbornou dostupností do historického centra Bechyně, naleznete lázeňský resort Bechyně. Dominantou komplexu je nově vystavená lázeňská budova Olga, jež se stala centrem Bechyňských lázní. Ty jsou vyhlášeny pro úspěšnost své léčby, a to především pohybového ústrojí.

Zobrazit nabídku
Lázně Poděbrady

Lázně Poděbrady

Poděbrady – půvabné lázně skryté v zeleni okolních parků. Lázně Poděbrady jsou ideálním místem pro všechny věkové skupiny. V klidné, polabské nížině, historickém lázeňském centru a při soustavném hýčkání zkušeného personálu znovuobjeví své zdraví skutečně každý.

Zobrazit nabídku
Lázně Vráž

Lázně Vráž

Lázně Vráž – zámecké lázně, obklopené krásnou krajinou, v údolí řeky Otavy. Nedaleko historického města Písek naleznete skutečnou oázu pro vaše zdraví. Rozvoj lázeňství započal ve Vráži v roce 1936. Zárukou kvalitní léčby bylo působení profesora Vítka, jednoho z nejlepších českých neurologů. A v jeho odkazu Lázně Vráž pokračují dodnes. Specializací léčby jsou zde nemoci pohybového ústrojí a dýchacích cest.

Zobrazit nabídku
Lázně Libverda

Lázně Libverda

Lázně Libverda jsou poklidným místem na pomezí Čech, Německa a Polska s příjemnou lázeňskou atmosférou. Zdejší klimatické podmínky předurčují a napomáhají léčbě v těchto tradičních lázních v malebném podhůří Jizerských hor. Lázně Libverda se staly v posledních letech destinací vyhledávanou těmi, kteří touží skloubit léčebný či wellness pobyt s chvílemi strávenými výlety v přírodě. Jsou totiž rájem vyznavačů pěší turistiky, cykloturistiky a v zimě si zde na své přijdou také milovníci běžeckých stop. Lázně Libverda vás tak nebudou nudit ani ve chvílích, kdy vás zrovna nebude hýčkat tým lázeňských pracovníků. 

Zobrazit nabídku
Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice – to jsou blahodárné účinky sirných pramenů, příjemná rodinná atmosféra a špičková odborná péče. Již v 16. století byly zaznamenány první úspěchy slatinické léčivé vody a tohoto přírodního zdroje v kombinaci s moderními léčebnými postupy využívají ve Slatinicích dodnes.

Zobrazit nabídku
Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice – přírodní poklad nedotčené chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Největší moravské lázně s jedinečnými léčivými prameny - např. Vincentka, Aloiska, Pramen Dr. Šťastného - řadíme mezi špičkové léčebné lázně v Evropě. Přírodní minerální vody se zde využívají k uhličitým koupelím, inhalačním procedurám a pitné kúře. Prostřednictvím těchto léčebných postupů v Luhačovicích můžete léčit:

Zobrazit nabídku
Janské Lázně

Janské Lázně

Janské Lázně naleznete v údolí Janského potoka na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku. Své jméno získaly díky léčivému termálnímu pramenu, který byl objeven již v roce 1006. Za perfektní léčbou se do Janských Lázní vydávají všechny věkové kategorie. Nejen díky léčebným a relaxačním programům, ale také pro svoji turistickou atraktivitu jsou tyto horské lázně vyhledávaným centrem odpočinku a zdraví.

Zobrazit nabídku
Lázně Velké Losiny

Lázně Velké Losiny

Lázně Velké Losiny – jedinečné a kouzelné, se zárukou více než 450 let zkušeností v lázeňství. Přesně takové jsou jediné termální lázně v České republice. V podhůří Hrubého Jeseníku, obdařeny léčivými prameny s blahodárnými účinky pro pobytový aparát, nervovou soustavu, kožní a onkologické nemoci. Teplota termálních pramenů se pohybuje okolo 36° C. Velcí i malí hosté lázní si mohou užít koupání v tomto přírodním zázraku v krytém i venkovním bazénu.

Zobrazit nabídku
Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Slatinná léčba, 130 let dlouhá tradice, individuální péče – to vše jsou Lázně Bělohrad. V podhůří Krkonoš, na bohatých nalezištích blahodárné rašeliny je pro vás zajištěna péče na velmi vysoké úrovni.

Zobrazit nabídku
Lázně Mšené

Lázně Mšené

Starobylý areál, kterým se pyšní Lázně Mšené, najdete v kouzelném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy. Svojí tradicí sahají tyto lázně až do r. 1796 a od té doby se toto malebné místo stalo vyhledávaným cílem návštěvníků nejen s problémy pohybového aparátu, ale i těch, kteří prostě jen touží po relaxaci a odpočinku.

Zobrazit nabídku
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou, to je je bohatá historie, špičková kardiologická léčba a unikátní léčebný zdroj - minerální voda bohatá na oxid uhličitý. Lázně naleznete zhruba 40 km východně od Olomouce v údolí řeky Bečvy, obklopené zelenými kopci, s velmi příjemným klimatem. Také areál lázní a okolí lázeňských domů jsou plné stromů a zeleně, která působí velmi blahodárně na lidský organismus a umocňuje tak sílu lázeňské léčby.

Zobrazit nabídku
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně – západočeská perla mezi lázněmi. Romantické kolonády, půvabné parky, na 100 minerálních pramenů, atraktivní kulturní program, to vše na vás čeká při výběru lázeňského pobytu v Mariánských Lázních. Unikátní jsou tyto lázně také díky největšímu počtu indikací v České republice.

Zobrazit nabídku
Lázně Darkov

Lázně Darkov

Lázně Darkov jsou svým přírodním léčivým zdrojem –  jodobromovou solankou – a moderními rehabilitačními postupy zárukou skutečně kvalitní léčby. Především v léčbě pohybového aparátu patří ke špičce v České republice.

Zobrazit nabídku
Lázně Ostrožská Nová Ves

Lázně Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, obklopeny rozsáhlým lesoparkem, se stoletou tradicí a moderními léčebnými postupy jsou právě tím pravým místem pro vaši regeneraci. Zdejší vlastní přírodní sirnaté prameny mají skutečně blahodárné účinky na lidské zdraví. Významným pomocníkem může být léčba sirnatými koupelemi zejména při komplikacích s lupénkou. Také při dalších kožních nemocech, jako je atopický ekzém či akné nebo při léčbě pohybového aparátu, je vhodné aplikovat tento typ léčby.

Zobrazit nabídku
Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně – malé, ale vaše. Rodinné lázně v Plzeňském kraji, v nedotčené krajině a klidném prostředí léčí klienty především s obtížemi kardiovaskulárního systému a s nemocemi pohybového ústrojí. Léčebným zdrojem je v Konstantinových Lázních minerální pramen železnaté kyselky, který je unikátní svým nejvyšším obsahem oxidu uhličitého v celé České republice.

Zobrazit nabídku
Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč – tradiční české lázně, s vlastními léčebnými zdroji a vynikajícími klimatickými podmínkami. Rozsáhlá rašelinová ložiska nedaleko Bohdanče jsou pravým pokladem, díky kterému zajistí každému klientovi v lázních nadstandardní léčbu a úlevu od zdravotních komplikací. V kombinaci s přírodní minerální vodou dosahují Lázně Bohdaneč největších úspěchů indikacích nemocí pohybového aparátu, artrózy, vertebrogenních syndromů či Bechtěrevovy nemoci.

Zobrazit nabídku
Lázně Lednice

Lázně Lednice

Lázně Lednice – vaše moře v srdci Evropy. Základním přírodním léčivým zdrojem je v moderních lázních Lednice jodobromová voda, jež je silně mineralizovaná, připomíná mořskou vodu a patří k nejkvalitnějším u nás.

Zobrazit nabídku
Lázně Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

Karlovy Vary – místo, které uzdravilo samotného římského císaře Karla IV. Největší a nejslavnější lázeňské město v srdci Evropy. Věhlasné se stalo již před více než 200 lety. Avšak teprve moderní přístup dneška ve spojení s dávnými tradicemi vám umíchají v Karlových Varech koktejl plný zážitků v kteroukoliv roční dobu.

Zobrazit nabídku
Lázně Teplice

Lázně Teplice

Lázně Teplice v Čechách, nazývané též Malou Paříží či Salonem Evropy, jsou skutečnou perlou mezi lázněmi. O nesporné kvalitě lázeňské péče v Teplicích hovoří nejen historické návštěvy slavných panovníků či umělců a významných osobností, ale především po staletí dosahovaná úspěšnost léčby. Díky věhlasným léčivým termálním pramenům, vysoce odborné péči lázeňského personálu a klidnému prostředí řadíme lázně Teplice ke špičce mezi českými lázněmi.

Zobrazit nabídku